Віза В Канаду Для У...
 
Notifications
Clear all
Віза В Канаду Для Українців За Програмою CUAET. Усі Деталі Та Нюанси
Віза В Канаду Для Українців За Програмою CUAET. Усі Деталі Та Нюанси
Group: Registered
Joined: 2023-07-13
New Member

About Me

За підсумками дев’яти місяців 2020 року юридичні особи сплатили 272,8 мільйона гривень плати за землю, а фізичні особи - землевласники та землекористувачі перерахували до місцевих бюджетів 59,6 мільйона гривень земельного податку, - інформує Головне управління ДПС у Волинській області. Податківцями Чернігівській області протягом 10 місяців поточного року опрацьовано 86 запитів на отримання публічної інформації, - інформує начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк. Cтаном на початок березня податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік подали понад 1000 мешканців Чернігівської області, які задекларували більше 133,5 млн грн доходів, - повідомила Людмила Слотюк. ЄСВ для ФОП-фермера і членів фермерського господарства - доплата ЄСВ за рахунок держбюджету протягом 10 років і сплати податку на доходи фізосіб з орендної плати за земельні ділянки (паї) до місцевих бюджетів за місцезнаходженням таких земельних ділянок. Враховуючи низку обмежень, зокрема і в роботі державних податкових інспекцій через карантинні обмеження, декларацію про доходи краще подавати в електронному вигляді. Вона має юридичну силу, як в друкованому, webpage так і електронному вигляді. Підприємство має право створювати філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, погоджуючи питання про розміщення таких підрозділів підприємства з відповідними органами місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку. Вони розташовуються у ЦНАП, акредитованих суб’єктах держреєстрації та органах місцевого самоврядування.

 

 

Знайти державних реєстраторів можна й в органах місцевого самоврядування, наприклад райадміністраціях. Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що на період відсутності зв’язку між програмним реєстратором розрахункових операцій та фіскальним сервером контролюючого органу проведення розрахункових операцій здійснюється в режимі офлайн, що може тривати не більше 36 годин, із створенням електронних розрахункових документів, яким присвоюються фіскальні номери із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу (стаття 5 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»). Відповідно до ст. 15 Закону № 481 суб’єкти господарювання отримують ліцензії на право оптової торгівлі пальним та зберігання пального на кожне місце оптової торгівлі пальним або кожне місце зберігання пального відповідно, а за відсутності місць оптової торгівлі пальним - одну ліцензію на право оптової торгівлі пальним за місцезнаходженням суб’єкта господарювання. Перелік лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, що звільняються від сплати ввізного мита та оподаткування ПДВвстановлено постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 № 224 (далі - Перелік №224), до якого постановою КМУ від 08.04.2020 №271 внесено зміни, зокрема, перелік доповнено новими товарними позиціями. Якщо платник податку, який продає інвестиційний актив протягом звітного (податкового) року, внаслідок чого виникає інвестиційний збиток, придбає такий інвестиційний актив або ідентичний йому пакет у наступному звітному (податковому) році, то для цілей оподаткування вартість такого придбаного пакета визначається на рівні ціни проданого пакета, відповідно збільшеної або зменшеної на різницю між цінами придбання таких двох пакетів.

 

 

Додаток 1 і розділ VII Декларації необхідно буде заповнювати ФОПам, що звітують з ЄСВ за себе у 2022 році, за результатами діяльності за 2021 рік (рис. Головне управління ДПС у Чернігівській області, враховуючи велике значення розвитку територіальних громад у розбудові Української держави, акцентує увагу на необхідності забезпечення їх фінансової спроможності, яка не можлива без ефективного формування бази оподаткування. Основними принципами підприємницької діяльності, зокрема, є: вільний вибір видів підприємницької діяльності; самостійне формування програми діяльності, вибір постачальників і споживачів продукції, що виробляється, залучення матеріально-технічних, фінансових та інших видів ресурсів, використання яких не обмежене законом, встановлення цін на продукцію та послуги відповідно до закону; вільне розпорядження прибутком, що залишається після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом, комерційний розрахунок та власний комерційний ризик (ст. Звертаємо увагу, що платниками податку до бюджету сплачується лише позитивне значення різниці між сумою загального МПЗ та сумою сплачених протягом податкового (звітного) року податків, зборів, платежів, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь.

 

 

Резиденти Дія Сіті - платники податку на прибуток підприємств на загальних підставах, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року (новостворені), у поточному календарному році розрахунок частки вартості майна (робіт, послуг), придбаного (придбаних) у платників єдиного податку, передбаченої абзацом першим цього підпункту, проводять на підставі показників Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід) за поточний річний звітний період. Після вибору номерів КВЕД та групи єдиного податку, можна починати реєстрацію ФОП. Після потрапляння в особистий кабінет, перейдіть на сторінку реєстрації ФОП. У такому випадку постачальник - платник ПДВ має право скласти розрахунок коригування до податкової накладної, складеної при здійсненні операцій з постачання такого товару, та зменшити нараховану суму податкових зобов’язань з ПДВ після реєстрації розрахунку коригування в ЄРПН. В одному випадку процес відбувається онлайн, в двух інших - офлайн. Краще за все оформлювати ФОП онлайн, тому що це зручно, швидко та безкоштовно. За ці гроші нотаріус гарантує правильність заповнення заяви та надає консультацію з усіх питань стосовно відкриття ФОП. У ЦНАП вас попросять надати паспортні дані разом з ІПН, заповнити заяви про реєстрацію ФОП та перехід на спрощену систему оподаткування, якщо потрібно.

Location

Occupation

webpage
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: