30 Березня - Дуже Х...
 
Notifications
Clear all
30 Березня - Дуже Хороший Аспект
30 Березня - Дуже Хороший Аспект
Group: Registered
Joined: 2023-05-14
New Member

About Me

Мы в Kramatorsk Post тоже этого не знаем, но мы уверены, что краматорчанам нужно быть готовыми ко всему - хоть последний обстрел Краматорска был в 2015 году, война в нашем регионе не закончилась, она идет уже восьмой год и конца ей не видно. На сайте Государственной службы по чрезвычайным ситуациям (ГСЧС) есть максимальный перечень того, что должно быть в "тревожном" чемоданчике. Астролог Татьяна Лукашевич допускает внезапное обострение военных действий после 18 марта - вплоть до масштабных взрывов, что повлекут за собой проблемы с электричеством и интернетом. Например, современные экстрасенсы настаивают, что и в следующий летний период украинцам придется продолжить борьбу с коронавирусом, там все еще будет представлять значительную проблему. Марс буде проходити по Сонцю, Юпітеру і Меркурію", а це означає, що в другій половині липня може спалахнути "гаряча" війна. Це буде не широкомасштабна війна, але активних дій і провокацій не уникнути. Зокрема, не цілком можливо, що Росія спробує забрати канали в Херсонській області, що дозволить їй хоча б частковою розв'язати водну проблему Криму".

 

 

Про Путіна: можливо, вже дозріла змова, реалізація якої, найімовірніше, планується на листопад, тоді можливі масові протести і навіть революція. У 2025 році розпочнеться процвітання України, війна на Донбасі має остаточно затихнути в 2019-му, а змова проти президента Росії, можливо, дозріла вже в серпні 2017 року. До кінця 2019-го воєнні дії на Донбасі можуть послабитися, оскільки «Марс, планета воєнних дій, буде з’єднаний з Сатурном». 10. Березень 2019-го (Апостроф): Путін точно не дотягне далі, ніж 2021 рік, тому що «саме королівська комбінація зірок, яка змінює всі тренди - Сатурн і Юпітер входять у зодіакальний знак Водолія, пов'язаний з Росією, отже, варто очікувати на поворот стратегій, певного вектора розвитку країни». Можливо, в кінці 2019-го підуть якісь хороші зрушення». Тобто дуже хороші якісь події (цікаво, що б це могло бути. Ось і цього разу він уже 5 січня оголосив на сайті «Апострофа», що насправді він чітко передбачив казахстанські події. Загалом багато що може змінюватися у владі, але спокійним шляхом: «Рік Коня починається 31 січня.

 

 

Також Росс прогнозує, що ситуація на Донбасі практично ніяк не буде змінюватися до 2017 року, поки Путіна не повалять. Там почне змінюватися влада. Там будуть переважно розпливчасті загальні фрази про кризовий для України рік. Здавалося би, за два дні до відомих подій зірки мали би попередити пані Тамару, але ні - її прогнози містили лише загальні фрази, що 2022 та 2023 роки - дуже важливі роки для Казахстану («тому що це перехід на нову економічну платформу разом з усім світом»). В гороскопе Украины 2022 год не отмечен как год реальных политических перемен. Что касается отношений с Россией, https://ukrainatoday.com.ua/prohnozy-dlia-ukrayny-na-budushchee-2023/ то экстрасенсы и известные астрологи (Глоба) характеризуют их как стабильно плохие. Обнаружив взрывоопасные предметы, принимайте меры по их определению, ограждению и охране найденных предметов на месте обнаружения. Як ми побачимо далі, всі ці вісім років астрологи регулярно прогнозували завершення війни (іноді додаючи й повернення Криму). «Ми не побачимо "Єдину Росію", а білий ведмідь буде битий на виборах восени. Путін надто довго не затримається при владі. Путін протримається при владі до початку 2018-го… 9. Грудень 2018-го (Факти.ua): До президентських виборів в Україні змін чекати не варто, мало того, Путін може визнати незалежність псевдореспублік Донбасу. 7. Жовтень 2018-го (Факти.ua): Не варто найближчим часом чекати і закінчення війни на Донбасі: «До 2020 року я не бачу, щоб у цьому питанні щось сильно змінилося.

 

 

У цій статті ми проаналізуємо, як різноманітні «звіздарі» в медіа намагалися передбачити закінчення війни на Донбасі, а також поглянемо, що вони говорять про можливий повномасштабний наступ Росії у 2022 році. Січень 2020-го (Вголос): «Починаючи із 2020 року йтиме закінчення військових дій і завершення війни… Тобто після 21 грудня 2020 року путінський режим однозначно і безповоротно впаде. До 2020 року я не бачу, щоб у цьому питанні щось сильно змінилося. Особенно сильно пострадает рабочий класс, который составляет основную массу от населения страны, а потому власти стоит проявить особую внимательность и аккуратность по отношению к общественности. Огромное количество протестных выступлений на территории всего государства приведет к захвату государственной власти. Наприклад, у 2009 році Павло Глоба прогнозував, що «через 10 лет государства Скандинавии, Прибалтики, Германии и, вероятно, Польши образуют Северный союз. Но анализируя пророчества об Украине на 2022 год можно составить общую картину ближайшего будущего для государства. «У липні 2022 року можливе примирення ворогуючих сторін, як в Україні, так і поза нею. «У 2021 році я вже не бачу війни на Донбасі». 8. Листопад 2018-го (Главред): «Якщо говорити про загрозу подальшої ескалації на морі або широкомасштабної війни Росії проти України, то, за моїми прогнозами, ніякої військової конфронтації не буде.

Location

Occupation

https://ukrainatoday.com.ua/prohnozy-dlia-ukrayny-na-budushchee-2023/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: