Навіщо Потрібна Ком...
 
Notifications
Clear all
Навіщо Потрібна Комп’ютерна Діагностика Автомобіля
Навіщо Потрібна Комп’ютерна Діагностика Автомобіля
Group: Registered
Joined: 2024-01-20
New Member

About Me

Навіщо потрібна комп’ютерна діагностика автомобіля

 

 

 

 

У цій статті ми хочемо розвіяти оману безлічі автомобілістів, які вважають що комп’ютерна діагностика автомобіля https://oilpapagarage.blogspot.com/2024/01/papagarage.html – це панацея, яка скаже що потрібно робити.

 

 

 

 

Насправді комп’ютерна діагностика авто – це як дослідження, як загальний аналіз крові. Що він нам говорить? Та нічого особливо не говорить. По якихось загальних ознаках та контрольних точках можна щось там сказати про стан здоров’я. Насправді абсолютно не глибоко і не інформативно. Для більшої інформативності необхідно проводити ряд інших аналізів, досліджень, щоб виявити причину.

 

 

 

 

 

 

 

 

Так і комп’ютерна діагностика, необхідна для того, щоб зрозуміти в який бік проводити дослідження, musecollectors.org який напрямок вимагає більш серйозного втручання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Найчастіше ми чуємо таку фразу: “За що вам платити, ви ж проблему не знайшли”. Власне кажучи, перед комп’ютерною діагностикою і не стоїть завдання знайти проблему, а знайти куди копати, щоб її знайти. Так, найчастіше вона не вирішує цю проблему і це нормально. У фахівця очікування від комп’ютерної діагностики саме таке і є, але чомусь у власника автомобіля очікування, що це вирішить всі його проблеми і ходова теж перестане стукати.

 

 

 

 

Навіщо ж тоді її роблять?

 

 

 

 

Наприклад, якщо комп’ютер показує що тиск в паливній системі занадто низький або високий, зрозуміло що необхідно розбиратися з системою подачі палива і паливного вприскування. Це саме можна сказати і до тиску в турбіні.

 

 

 

 

Якщо ми бачимо несправність якогось датчика, або ж його ланцюга, це абсолютно не говорить про те, що потрібно міняти сам датчик (найчастіше якраз його заміна і не допомагає). В даному випадку необхідно продзвонювати всю проводку від блоку до датчика, перевірити сам датчик і тільки потім приймати рішення, що робити.

 

 

 

 

 

 

 

 

Переважно більшість горе-діагностів, які змінюють датчики і таким чином намагаються вирішити питання, через незнання змушують платити клієнтів за неправильні діагностики, які були поспішно зроблені і не мали ніякого обгрунтування.

 

 

 

 

З іншого боку, ситуації бувають різні, існує безліч моментів, коли не можна 100% стверджувати що датчик несправний, але для продовження діагностики необхідно купити і поставити конкретний датчик, конкретний клапан і т.д. І тільки потім можна з упевненістю говорити, elearn.skywalkdrobotics.com він це чи ні. Так – це метод тику. Але якщо не існує зробленого виробником автомобіля алгоритму пошуку несправності, то доводиться використовувати даний метод. І здебільшого на офіційних сервісах відбувається те ж саме.

 

 

 

 

Підсумки

 

 

 

 

   

   

 • Комп’ютерна діагностика автомобіля – не панацея.
 •  

   

 • Ком діагностика вказує шлях, куди копати, щоб дістатися до проблеми.
 •  

   

 • Від діагностики не варто чекати що вона вирішить вашу проблему.
 •  

   

 • Від ком діагностики авто варто чекати, що вона вкаже коло несправностей, з якими необхідно розбиратися, щоб вирішити вашу проблему.
 •  

   

Occupation

https://oilpapagarage.blogspot.com/2024/01/papagarage.html
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: