2023-го Україна Зав...
 
Notifications
Clear all
2023-го Україна Зависне Над Прірвою, А До Зеленського Прийдуть 32 Богатирі - Астролог Влад Росс
2023-го Україна Зависне Над Прірвою, А До Зеленського Прийдуть 32 Богатирі - Астролог Влад Росс
Group: Registered
Joined: 2023-04-18
New Member

About Me

При цьому жодна зі сторін не здобуде перемоги, але обидві відмовляться вести переговори про припинення конфлікту. В цей період, згідно з його прогнозом, буде йтися про масштабні успіхи на фронті, а вже у червні в росії можливі якісь переговори - після зміни влади в рф та її ідеологічного спрямування. Нагадаємо, раніше астролог та хіромант Володимир Бадіян розповідав про "вікно можливостей" для України та кардинальні зміни після війни. Своїми прогнозами щодо термінів закінчення війни в Україні поділилися ще троє популярних астрологів. Багато його пророцтв з приводу війни в Україні вже збулися і продовжують збуватися. Як йдеться в матеріалі, Росія намагається перегрупуватися і готує свій народ до тривалої війни. Якщо Росія і застосує ядерну зброю, то не на території України. Ірина не виключає, що це можуть бути США, оскільки в їхній натальній карті йде повернення Плутона, який відповідає за ядерну війну. Серед останніх прогнозів дівчинки - майбутнє США, України та Росії. У Росії ж теж з часом переможе народ, а призвідників буде чекати розплата.

 

 

За словами Годжеса, витіснення росіян з наших територій можна чекати наприкінці року. За її словами, природа почне мстити людям за недбале ставлення до неї. Астролог запевняє, що повномасштабна війна може припинитися вже у лютому 2023-го. За його словами, путін уже розуміє, що програє, і кожна нова поставка озброєння Україні наближає день нашої Перемоги. За її словами, там «проллється російська кров». За вашими відчуттями, https://ukrainatoday.com.ua/prorotstva-na-2023-rik-vid-vidomykh-ekstrasensiv/ коли перемога? Він зауважив, що для нього звільнення всієї території України - це вже перемога. Він буде не схожий на попередніх президентів України і прийде до влади "з народу". За словами Нострадамуса, ця війна прийде з території сучасного Іраку і триватиме 27 років. За цей час українці чули чимало прогнозів щодо термінів її завершення, в тому числі й від різних тарологів, астрологів, мольфарів та екстрасенсів. "Війна - царство невизначеності; три чверті факторів, на яких базуються дії під час війни, оповиті туманом більшої чи меншої невизначеності". Відбудеться це, за прогнозам Ванги, в 2015 році - в цей час закінчаться бойові дії в Україні. Раніше прогнозом щодо завершення війни в Україні поділилася астролог Анжела Перл.

 

 

Але як зазначив нумеролог, закінчення війни та етап закінчення військових дій не завжди означає одне й те саме. На початку квітня з’являється аспект Сатурна до Марса, тобто аспект планети обмеження до планети війни, що можна трактувати як обмеження/припинення яскраво виражених військових дій. ГУР показали тренування військових на американському гелікоптері Black Hawk. Він обіцяв, що буде у вересні або до вересня. Він говорив про загрозу «незалежності» Росії. Управління верховного комісара ООН із прав людини підтвердило загибель 8 490 і поранення 14 244 цивільних людей в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення Росії. Незабаром мине рік, як в Україні почалася повномасштабна війна. Однак, багато передбачень Ванги було зроблено у 20 столітті, а зараз - 2023 рік, і можливо, що деякі з її прогнозів можуть бути сприйняті в іншому світлі в сучасному контексті. Варто відзначити, що раніше збулися кілька передбачень цілительки. Він пообіцяє співвітчизникам те, що не могли дати попередники. Він вважав, що Україну можуть поділити на деякі табори та території, і все це закінчиться тим, що ця країна перестане існувати. Однак в 2019 році війна на Донбасі не закінчиться. Згідно з пророцтвом, в 2019 році росіянам загрожує громадянська війна.

 

 

На інтернет-ресурсах опублікували слова Ванги, які стосуються виборів в Україні в 2019 році. Поки політики не можуть відповісти на питання, коли закінчиться війна в Україні. Я думаю, ця війна скоро закінчиться. Тому я думаю, що там буде чергова ескалація, черговий спалах бойових дій. Тому в нас усе буде добре. Тому більшість звичайних людей намагаються заглянути в майбутнє за допомогою містичного, і дізнатися у ворожок і провісників, коли ж настане в Україні довгоочікуваний мир. За словами астроексперта, мир в Україні настане у весняні місяці наступного року. За словами астроексперта, у кожному році є циклічність та закономірність, які можна відстежувати за певними подіями, які впливали на хід війни в Україні. Ванга: передбачення 3 світової війни. Український астролог і нумеролог Володимир Бадіян відповів на питання, яке хвилює всіх українців - коли завершиться війна в Україні. Астролог і нумеролог Валерія Мамичева стверджуючи, що на початку квітня будуть позитивні зрушення на шляху до припинення конфлікту.

Location

Occupation

https://ukrainatoday.com.ua/prorotstva-na-2023-rik-vid-vidomykh-ekstrasensiv/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: